Polityka Prywatności

Każdego użytkownika serwisu DbM Partner, obowiązuje aktualna Polityka Prywatności znajdująca się poniżej. Jeśli nie wyrażasz zgody w związku z obecną Polityką Prywatności proszę nie odwiedzać serwisu, nie zapisywać się na listy mailingowe, nie korzystać z prezentowanych projektów, usług, produktów i oferty serwisu.

Dane osobowe

W trakcie korzystania z serwisu DbM Partner, możesz zostać poproszony/a o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony/a, to w większości przypadków imię i adres e-mail. Wymagane są tylko te dane, które są niezbędne do działania serwisu i korzystania z niego. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, której te dane dotyczyły.

Administratorem danych osobowych jest serwis DbM Partner. Inspektorem ochrony danych jest Artur Malinowski, z którym możesz się skontaktować pod adresem: biuro[at]dbm.org.pl.

Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych w celu kontaktu drogą mailową, wysyłania bezpłatnego newslettera, informowania o usługach, produktach i wydarzeniach, do obsługi zgłoszenia, realizowania zamówienień oraz działań marketingowych. DbM Partner zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości i ofert handlowych osobom, które zapisały się na listę mailingową i wyraziły zgodę na przetwarzanie podanych danych.

Przechowujemy dane osobowe przez okres przesyłania przez administratora informacji handlowych i marketingowych lub dopóki nie wycofasz zgody. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych, możesz wycofać w dowolnym momencie. Najszybciej usuniesz swój e-mail z bazy przez kliknięcie linku "rezygnuję" w stopce każdego maila.

W zakresie przetwarzanych danych masz prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania oraz przenoszenia, a także niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym proflowaniu, które może być stosowane do prowadzenia marketingu.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem.

Wyłączenie odpowiedzialności

Serwis DbM Partner stara się, aby wszystkie informacje były prawdziwe i rzetelne. Serwis został stworzony, by pomagać w budowaniu źródeł dochodu w Internecie i osiągnięciu niezależności finansowej oraz wskazania, że samorozwój jest podstawą do osiągania celów. Pokazujemy metody, których celem jest rozwijanie siebie i swojego biznesu w Internecie w oparciu o projekty i firmy stwarząjące takie możliwość. To, że nasza pomoc w niektórych przypadkach okazują się być dużym krokiem naprzód nie znaczy, że dla każdej osoby będzie idealnym rozwiązaniem. Każdy człowiek jest inny i ma zupełnie inne podejście do działania, zupełnie inną mentalność, w związku z czym nie można brać naszych wskazówek jako w 100% gwarantujących sukces, bo sukces zależny jest w głównej mierze od osoby, która korzysta z tych informacji (od mentalnego nastawienia, działania itp.). Dlatego, przekazanych informacji nie należy traktować jako porady przed podjęciem decyzji i działania. Należy samemu zadbać o rynek i wiarygodność informacji. Pamiętaj, że każdy biznes i inwestycja wiąze się z ryzykiem, a serwis dzieli się tylko swoimi posunięciami. Administracja serwisu nie odpowiada za to w co inwestujesz i jak działasz, robisz co chcesz i dla siebie mając na względzie partnerską współpracę.
"Budujemy biznes w Internecie, każdy dla siebie, ale nigdy samemu."

Informacja o plikach cookies

Serwis DbM Partner nie korzysta z plików cookies.