AliCoin - token napędzający konkurencję serwisu Allegro

ICO Aligatocoin. Inwestujesz 0,24 $ zyskujesz 70,00 USD za sztukę!

 

Aligatocoin zamkyka fazę przyjmowania inwestorów za:

Aligatocoin kryptowaluta serwisu aukcyjnego Aligato.pl bezpośredniej konkurencji Allegro oraz eBay, która już istnieje i funkcjonuje. W połowie 2017 r. serwis posiadał 25 tysięcy wystawionych ofert, ale w krótkim czasie, po kolejnych niekorzystnych zmianach na Allegro i narastającej ucieczce sprzedających, liczba ta skoczyła 6-krotnie, by osiągnąć 150 tys. ofert w czerwcu 2017 i ponad 330 tys. w kwietniu 2018 (przyrost liczby ofert o 1320% w ciągu niespełna roku).

Rozwój platformy trwa, ale z myślą o sfinansowaniu zakrojonych na globalną skalę zmian Aligato zdecydowało się na emisję własnej kryptowaluty. Jeden Aligatocoin wyceniono na równowartość 0,80 dolara amerykańskiego, ale w przedsprzedaży, która rusza 20 kwietnia, zapisywać można się z 70-procentowym rabatem, czyli 0.24 $. Nową kryptowalutą można będzie regulować opłaty dla serwisu, płacić w ofertach Aligato, ale też handlować nią na giełdach, licząc na zysk wraz z rozwojem serwisu.

Według planu, do końca roku 2018 Aligatocoinem będzie można płacić w serwisie, waluta będzie miała swój portfel oraz możliwość handlu na giełdach, a sama platforma Aligato ma już funkcjonować w oparciu o blockchain. Prognozowana wartość tokenu na koniec 2018: 5-15 USD (wzrost w przedziale ok. 2000 – 6000% w stosunku do ceny z pierwszego etapu ICO).

Rok 2019 to m.in. globalizacja projektu, uruchomienie Aligato 2.0, optymalizacja interfejsu i funkcjonalności w konsultacji z użytkownikami, rozpoczęcie prac nad systemem dronów. Do końca 2019 wartość AliCoin może dotrzeć do 23-40 USD (możliwy wzrost: 9.500 – 16.500%).

W 2020 zarząd firmy ma w planach uzyskanie niezbędnych zezwoleń na operowanie dronami i ostateczne wdrożenie tego sposobu dostaw, a także uruchomienie nowej siedziby i laboratorium. Szacowana wartość tokenu do końca 2020: 40-70 USD (a więc wzrost w przedziale ok. 16.500 – 29.000%).

Jak zainwestować w Aligatocoin

Powyżej (pod filmem) znajduje się przycisk do rejestracji. Kliknij w niego, aby przejść do portalu ICO Aligatocoin.

Znajdziesz się na stronie projektu, gdzie możesz założyć konto, by zainwestować. Jeśli strona otworzy Ci się w jęz. angielskim to kliknij w polską flagę w górnym menu, aby zmienić język. Aby założyć konto kliknij w prawym górnym rogu w „ZAREJESTRUJ SIĘ / LOGIN”.

Obraz nie wyświetla się...

Otworzy się strona z dwoma krótkimi formularzami: po lewej możesz zalogować się do konta, jeśli już je masz, a po prawej możesz utworzyć swoje konto. Formularze są po polsku i nie stwarzają większych problemów. Zwróć uwagę tylko na to, by wybrane przez Ciebie hasło było odpowiednio długie i stanowiło kombinację liter, cyfr oraz wielkich i małych znaków. Na końcu musisz potwierdzić, że nie jesteś botem automatycznie wypełniającym formularz poprzez zaznaczenie odpowiednich kwadratów na obrazku, który zostanie wyświetlony, gdy zaznaczysz pole po lewej stronie słów „Nie jestem robotem”.

Obraz nie wyświetla się...

Zostaniesz od razu autozalogowany i skierowany do konfiguracji swojego konta. Musisz podać imię, nazwisko oraz co najważniejsze adres swojego portfela Waves. Aby utworzyć ten portfel musisz kliknąć w mały link zaznaczony na powyższej ilustracji, a wtedy w nowej zakładce Twojej przeglądarki otworzy ci się serwis waveswallet.io

Obraz nie wyświetla się...

Wybierz opcję NEW ACCOUNT.

Obraz nie wyświetla się...

System wyświetli Ci bardzo ważne powiadomienie, że w następnym kroku otrzymasz specjalny ciąg słów, który jako jedyny może pomóc Ci odzyskać konto lub zalogować się do niego poprzez inny portfel Waves - wydrukuj lub zachowaj je w bezpiecznym miejscu. To będzie JEDYNY sposób, aby odzyskać swoje tokeny w razie czego. Kliknij w I UNDERSTAND.

Obraz nie wyświetla się...

Na następnym ekranie zrób dokładnie to, co przedstawia poniższa ilustracja, a przede wszystkim skopiuj adres portfela (musisz wklieć go w ustawieniach konta Aligatocoin) oraz przenieść sobie kod "Wallett Seed" do edytora tekstu, wydrukuj i zachowaj w bezpiecznym miejscu.

Obraz nie wyświetla się...

Gdy już wypełnisz pola i skopiujesz co trzeba kliknij w przycisk REGISTER.

Znajdziesz się w głównym panelu swojego portfela Waves i na tym kończy się proces jego zakładania. W górnej jego części znajduje się adres, choć szczerze mówiąc bardzo niewidoczny. Zawsze możesz wrócić i stamtąd go pobrać.

Obraz nie wyświetla się...

Wracamy teraz do zakładki, gdzie nadal jest otwarty krok konfiguracji konta w Aligatocoin ICO. Musisz wkleić tam adres utworzonego portfela Waves oraz podać hasło do konta w celu zatwierdzenia zmian.

Obraz nie wyświetla się...

W tym momencie zakończył się etap tworzenia konta w Aligatocoin ICO.

Obraz nie wyświetla się...

W górnym menu Twojego konta znajdziesz dwie zakładki, które mogą Cię na tym etapie zainteresować: KALKULATOR / KUP ALICON oraz REFER A FRIEND (program partnerski). W tej drugiej znajdziesz swój link partnerski, a w nim numer referencyjny. W tej chwili jednak skupimy się na samym zakupie Alicoin.

Klikamy w KALKULATOR / KUP ALICON i przechodzimy do strony z kalkulatorem - tam rozpoczyna się prosty proces zakupu tokenów Ali. Wpisujesz liczbę tokenów, jakie chcesz kupić, a system wyświetli Ci ich wartość w walutach, jakimi można dokonać płatności.Klikasz w zielony przycisk poniżej - widnieje na nim wybraną liczbą Ali.

Obraz nie wyświetla się...

Lądujemy w typowym koszyku zakupowym, gdzie możemy podać kupon rabatowy i ewentualnie zmienić liczbę tokenów, ale zakładamy, że tej zmiany już nie wykonujemy. Klikamy w Proceed to checkout.

Obraz nie wyświetla się...

System pozwala nam teraz wybrać sposób zapłaty: Bitcoin, Dogecoin, Litecoin. Ethereum (lub PayPal).

Obraz nie wyświetla się...

Płatność możesz zrealizować w kryptowalucie. Jeśli nie posiadasz kryptowaluty kupisz ją na giełdzie np. BitMarket24.pl .

Program partnerski daje kupony rabatowe na zakup dalszych tokenów.
Za każde sprzedane 100 Ali z Twojego polecenia otrzymujesz 10$ na zakup Ali.

UWAGA! Jeżeli projekt ten zamknął już fazę przyjmowania inwestorów to musisz szukać waluty MIO na giełdach wymiany kryptowalut.

Staram się, aby wszystkie informacje były prawdziwe i rzetelne. Pomimo tego, nie należy tych informacji traktować jako porady inwestycyjnej i przed podjęciem decyzji o inwestycji należy samemu zbadać rynek. Pamiętaj, że każda inwestycja wiąze się z ryzykiem. Nie odpowiadam za to w co inwestujesz i jak. Inwestujesz samodzielnie. Ja tylko dzielę się swoimi posunięciami.

PREZENT - Narzędzie dla Ciebie

Założyłeś konto! Zainwestowałeś! Możesz, więc polecać projekt znajomym korzystając z praktycznego narzędzia.

Atrakcyjny bonus dla Ciebie. Proste, szybkie, intuicyjne narzędzie do polecania.

Zastosuj prezentowane narzędzie ze swoim Identyfikatorem. Po dodaniu indentyfikatora na tej stronie w przycisku do rejestracji będzie znajdować się Twój link referencyjny do projektu. Od teraz możesz zapraszać kolejne osoby bez konieczności tworzeniu strony internetowej, filmów, treści! Wszystkie osoby zarejestrowane przez link z Twoim Identyfikatorem zostaną automatycznie przypisane do Twojego konta założonego w opisanym powyżej projekcie!

Uwaga! Do skonfigurowania narzędzia oraz poprawnej pracy linka konieczne jest podanie prawdziwego identyfikatora!
Jeżeli interesuje Cię takie rozwiązanie, nie zwlekaj - zacznij udostępniać powyższy link, tzn. http://partner.dbm.org.pl/plan/krok-31-1.html z Twoim Identyfikatorem (ID dostępne dla zarejstrowanych w panelu prezentowanego projektu).