Nowa Kopalnia Bitcoina Ice Rock Mining w Kazachstanie

Twoje udziały i dochód pasywny z operacji kopania bitcoinów!

 

ICO Ice Rock Mining kończy sprzedaż udziałów za:

Jeśli interesuje Cię pasywny dochód i jeśli interesują (lub choćby intrygują) Cię kryptowaluty to informuję, że w czerwcu tego roku rusza nowa wielka kopalnia bitcoinów w Kazachstanie i obecnie można nabyć udziały, dające prawo otrzymywania podziału w jej zyskach.

Kopalnia kryptowalut Ice Rock Mining w Kazachstanie >>

Obecnie odbywa się publiczna zbiórka funduszy (ICO) poprzez sprzedaż coinów.
Natomiast w czerwcu rusza kopalnia, a pierwsza wypłata dywidend dla tych, którzy zdecydowali się ją wesprzeć odbędzie się 31 lipca i potem już co miesiąc.
Inwestujesz, a potem otrzymujesz dywidendę miesiąc po miesiącu, rok po roku i zyskujesz stałe źródło dochodu na lata.

Warto wykupić udziały jak najszybciej, bo teraz są BONUSY - % extra udziałów (szczegóły na stronie / link powyżej). Oczywiście warto sobie zdawać sprawę, że dochód będzie proporcjonalny do liczby posiadanych coinów ROCK2, które w tym przypadku stanowią udziały w kopalni. Według kalkulacji można spodziewać się powyżej 300% rocznego zwrotu z inwestycji (ROI).

Tutaj znajdziesz bardzo dogłębną zewnętrzną analizę przyznającą temu produktowi ocenę 4/5: https://icoforensicreports.tumblr.com

Tutaj z kolei znajdziesz dokładny poradnik krok po kroku - Jak stać się inwestorem Ice Rock Mining. Możesz go pobrać z Dropboxu: https://www.dropbox.com

Ice Rock Mining to kopalnia kryptowalut ulokowana w dawnym bunkrze przeciwatomowym w jaskini skalnej niedaleko miejscowości Almaty w Kazachstanie. Ponieważ w tym bunkrze panuje stała temperatura 12 stopni firma nie musi przeznaczać ogromnych kwot na chłodzenie pracujących tam komputerów i ma koszty niższe o 25% w stosunku do innych kopalni.

Obraz nie wyświetla się...

Tutaj obejrzysz film na temat tej kopalni: https://www.youtube.com

Posiadacze tej waluty będą otrzymywać stały podział w 50-procentach zysków kopalni poprzez system smart-contract proporcjonalnie do liczby posiadanych tokenów/udziałów.

Mówimy tu o dochodzie pasywnym z operacji kopania bitcoinów!

Obraz nie wyświetla się...

Minimalna inwestycja to 100 dolarów (0.125 ETH), za które otrzymujesz 100 ROCK.

Odbierz teraz bonus (extra procent udziałów) w ICO Ice Rock Mining:
https://ico.icerockmining.io

Pamiętaj! Nie kupujesz ROCK2 do handlu, ale by stale trzymać te tokeny w portfelu i odbierać regularnie naliczane wypłaty dywident.

Whitepaper: https://drive.google.com

Jak pewnie wiesz, nie warto inwestować we wszystko na rynku, ale ten ICO akurat wygląda świetnie i ufam osobie, która tam zainwestowała - zaufany trader, którego bacznie obserwuję, więc też w tę kopalnię zainwestowałem.

Jeszcze raz podaję link do poradnika w PDF-ie:
Jak inwestować w ICO Ice Rock Mining >>

Staram się, aby wszystkie informacje były prawdziwe i rzetelne. Pomimo tego, nie należy tych informacji traktować jako porady inwestycyjnej i przed podjęciem decyzji o inwestycji należy samemu zbadać rynek. Pamiętaj, że każda inwestycja wiąze się z ryzykiem. Nie odpowiadam za to w co inwestujesz i jak. Inwestujesz samodzielnie. Ja tylko dzielę się swoimi posunięciami.