Zacznij już teraz, zapisz się i poznaj szczegóły...

Jak zacząć zarabiać 500, 1000, 3000, 5000 i więcej miesięcznie na poleceniach?

TY DECYDUJESZ

Każdy przed zakupem pyta o doświadczenia innych. Doskonale wiesz, że rekomendacje - czy to w rodzinie, czy to wśród znajomych - to najczęstsza forma pozyskiwania opinii na temat produktów i usług. I to bardzo skuteczna!

Zdajesz sobie sprawę, jak dużą moc mają polecenia, ale czy nigdy nie przyszło ci na myśl, aby na tym zarabiać? Tak, polecając dobre produkty! I to tylko od ciebie zależy:

  • komu polecisz
  • jak często polecisz
  • ile polecisz

Czyli od ciebie zależy: jak dużo zarobisz.

NIE OGRANICZAJ SIĘ

Myślisz zapewne: skoro to takie proste to dlaczego jeszcze nikt z mojego otoczenia się tym nie zajmuje? Wiesz dlaczego? Bo jeszcze nie dostali od ciebie takiej rekomendacji. Na niej też zarobisz. Bo przecież osoby, które zaczną zarabiać podobnie jak ty nie będą dla ciebie konkurencją. One mają dostęp do znajomych, do których nie masz dostępu ty. To im ufają i ich poleceniom.

Każda ze współpracujących z tobą osób ma również swoje kręgi znajomych, które mogą zostać zaproszone do dalszej współpracy. Każdy może zarabiać na poleceniach, zarówno osoby, które stykają się z produktami firmy, jak i zaproszeni oraz inni poinformowani o nowych możliwościach budowania wolności finansowej. A całe Twoje zadanie polega jedynie na przekazywaniu informacji.

W ten sposób możesz zbudować tak dużą sieć osób, jaką chcesz zarządzać i z jakiej chcesz czerpać profity. Każda osoba zaangażowana w budowanie własnego biznesu zarobi, a ty będąc na szczycie swojej struktury będziesz zarabiać najwięcej. I to od ciebie i twoich potrzeb zależy, czy skupisz się na małej grupie współpracowników, czy stworzysz coś większego.

Tak jak była mowa na początku: to od ciebie zależy ile chcesz zarabiać.

500 ZŁ? 1.000 ZŁ? 5.000 ZŁ? Ty ustalasz granicę! A w tym biznesie nie brakuje osób, które osiągają nawet kilkaset tysięcy złotych miesięcznie.

To liczby, dzięki którym zyskasz pełną swobodę działania, niezależność i wolność finansową. Bo gdy Twoi znajomi sami pytają cię o kolejne produkty, a Twoja sieć działa równie sprawnie i niezależnie jak ty, to możesz się skupić na tym, jak takie pieniądze spożytkujesz. I tutaj też tylko ty decydujesz czy:

  • zrobisz to na co dotychczas brakowało ci czasu i pieniędzy
  • kupisz co potrzebujesz, aby zrealizować swoje pasje lub hobby
  • wreszcie sfinansujesz to co ci się marzy od lat

Realizacja Twoich marzeń jest na wyciągnięcie ręki.
Wszystko wyjaśnię Ci dokładnie drogą mailową.

A ILE TY CHCESZ ZARABIAĆ NA POLECENIACH?

Wiem, że w każdej chwili mogę się wypisać,
a zapis na subskrypcję jest bezpłatny.